DiLARD — новітня логістична система для вашого бізнесу!

Для перевізників

Для замовників

DiLARD для замовників

Логістична система DiLARD — ваше рішення для швидкого та ефективного пошуку перевізників. Ми створили інноваційну платформу, яка дозволяє забезпечити прямий контакт між замовниками та перевізниками, уникнувши зайвих посередників.

Саме 15-річний досвід роботи у сфері логістики дозволив створити логістичну систему DiLARD. Ми знаємо та розуміємо всі проблеми, які мають вирішувати замовники та перевізники в процесі вантажоперевезень. Місія нашої компанії — впровадження новітніх технологій, які забезпечують роботу між замовниками та перевізниками без посередників.

Зниження податкових ризиків: Ви укладаєте договір з перевізником напряму без посередників, що допомагає знизити ризики й оптимізувати витрати. Збільшення довіри: Працюючи напряму з перевізниками, ви зміцнюєте довіру до себе як замовника, що впливає на якість обслуговування й спрощує пошук транспорту для ваших заявок. Постійний доступ до актуальної бази перевізників: Ви можете швидко знайти вільний транспорт у вибраному радіусі та перевіряти привабливість цінової політики.

DiLARD покладає великий акцент на безпеку. Ми впроваджуємо систему міток для недобросовісних водіїв, щоб ви могли уникнути можливих проблем. Ви можете повідомити нам про недобросовісного водія, якого після перевірки ми помітимо відповідною міткою, що дозволить вам приймати виважене рішення про подальшу співпрацю.

... ... ... ...

ЯК ПРАЦЮЄ DiLARD

Детальна інструкція з реєстрації та користування особовим кабінетом для замовника.

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ ЗАМОВНИКІВ

Реєстрація виключно для товаровиробників і замовників для пошуку транспортних засобів для перевезення вантажу.

Якщо Ви перевізник, просто завантажте додаток DiLARD і зареєструйте в ньому себе, транспортні засоби та водіїв.

Якісне зображеня у форматі png. Макс.об'єм 1Мб. Розміри: 300х300

Натискаючи «Зареєструватися», ви приймаєте наші Умови